TV SISTEMI

Ana Sayfa  /  Duyurular

Değerli City Court Sakinleri

Tarafınızca da bilindiği üzere sitemiz televizyon altyapısı halihazırda sosyal tesisimize kurulmuş olan digitürk platform ve site içi 32 kanallı kapalı devre sistem üzerinden yayın yapmaktadır. Zaman zaman sinyalde oluşan sıkıntılar nedeniyle bazı dairelerimiz yayınları almakla ilgili sorunlar yaşamaktadırlar.

Konu ile ilgili tarafımızca D-Smart şirketi ile yapılan görüşmelerde ise firma tarafından alternatif bir öneri sitemize sunulmuştur.

D-Smart firmasının yapmış olduğu teklife göre, firma tarafından sitemiz içerisinde bir tv altyapısı kurulacak olup, bunun için en az 30 site sakinimizin en az iki yıl taahhütle ilgili platforma abone olması gerekmektedir. Firma bu sayı ile sitemize sistemi ücretsiz olarak kurabilecek olup, tüm aboneliklerin yönetimimiz tarafından firmaya bildirilmesi gerekmektedir. Herhangi bir bayiden yapılacak bireysel abonelikler sayıya dahil edilmeyecek olup, halihazırda D-Smart kullanmakta olan site sakinlerimiz de bizim aracılığımızla aboneliklerini değiştirerek sisteme dahil olabileceklerdir. Yapılan araştırmada en küçük D-Smart paketinin aylık 26,00 TL olduğu öğrenilmiştir.

Halihazırda sitemizdeki mevcut altyapının uygun olmaması nedeniyle D-Smart kullanan site sakinlerimiz bahçe ve balkonlarına çanak anten yerleştirmek zorunda kalmışlardır.Yapılması düşünülen bu yeni sistem ile dairelerde uydu anteni kullanımının önüne geçilmesi, sadece digitürk kullanımı dışında alternatif bir platform üzerinden de sakinlerimizin faydalanabilmesi düşünülmektedir.

D-Smart platformuna belirtilen şartlar doğrultusunda abone olmak isteyen site sakinlerimizin yönetimimize başvurarak imza vermeleri gerekmektedir.

Konuyu bilgilerinize sunar, esenlikler dileriz.

 

CİTYCOURT SİTE YÖNETİMİ

×